Structus.pl używa cookies. Używając witryny Structus.pl akceptujesz ciasteczka.
Codziennie bieżące informacje z rynku. Nowe produkty strukturyzowane,
ciekawostki i raporty. Trzymamy rękę na pulsie.
 
Wyświetl wersję do wydruku tej strony. 24.07.2012, 17:05

Druga Inwestycja w Ropę od Aliora

ropa naftowa - Alior Bank

Alior Bank w cztery dni po zakończeniu subskrypcji Inwestycji w Ropę wprowadził do swojej oferty drugą edycję tego 1,5-rocznego produktu strukturyzowanego. Inwestycja w Ropę (2) powiązana będzie z ceną ropy naftowej Brent a klienci zarobić będą mogli na niej maksymalnie 24-30 proc. (16-20 proc. w skali roku).

Instrumentem bazowym produktu jest cena ropy naftowej Brent. Inwestorzy będą partycypować (80-100 proc.) we wzroście jej ceny pod warunkiem, że w ciągu trwania inwestycji nie przekroczy ona ani razu bariery 130 proc. wartości z dnia obserwacji początkowej.

REKLAMA GOOGLE

Zysk inwestorów ograniczony jest więc naturalnie przez wartość 24-30 proc. (16-20 proc. w skali roku). Jeśli chociaż raz cena ropy wzrośnie ponad wyznaczoną barierę knock-out klienci po zakończeniu inwestycji oprócz zwrotu kapitału otrzymają kupon w wysokości 5-7 proc. (3,33-4,67 proc. w skali roku).

Subskrypcja Inwestycji w Ropę (2) będzie trwała 24 sierpnia br., a żeby nabyć produkt wystarczy 3 tys. złotych. Inwestycja ma formę polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i została przygotowana we współpracy z ING TUnŻ.

źródło: Structus.pl

Podziel się na:

Twoim zdaniem

 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.